שולחן קומפקטי חזק ופונקציונאלי במידות המתאימות לכל עמדת מחשב בעיצוב צעיר. מרכב השולחן עשוי ממתכת חזקה בצבע כסף, משטח המקלדת נתמך במסילות טלסקופיות. ישנו מנשא צדדי להעמדת המחשב בצד השולחן.
מחיר מומלץ:
284 ₪
מס' תשלומים:
עד 3 שווים ללא ריבית
רק: 228
אספקה
10 ימי עבודה
אחריות
6 חודשים ע"י ויטוריו דיואני בע"מ
דמי טיפול ומשלוח
חינם
מחיר כולל משלוח
228 ₪
בחירת מאפיינים
צבע
תאור המוצר
מרכב השולחן עשוי ממתכת חזקה בצבע כסף.
משטח המקלדת נתמך במסילות טלסקופיות. ישנו מנשא צדדי להעמדת המחשב בצד השולחן, דבר המבטיח עמידות וחוזק למרות שימוש תכוף.
המשטחים מצופים ב פי.וי.סי עץ טבעי בלתי שריט.
השולחן ניצב על גלגלי פלסטיק קשיח בעלי מעצורים המקנים לכל העמדה ניידות.

מידות:
גובה :73 ס''מ
רוחב: 88 ס''מ
עומק: 52 ס''מ


*ט.ל.ח.
*תיתכן סטיה של 5% במידות
* לא יוחזרו שולחנות מחשב שלא באריזתם המקורית
* בהובלה לאזורים הבאים: צפונה לחיפה, ודרומה לבאר שבע ומעבר לקו הירוק תוספת של 149 ₪ וכמו כן תוספת ימי הספקה של עד 14 ימי עסקים.
רשימת רוכשים
המחיר המומלץ נמסר ע"י הספק ואינו משקף בהכרח את מחיר השוק.מומלץ לבדוק את מחיר השוק לפני הגשת ההצעה.המכירה בכפוף לתקנון. התמונות להמחשה בלבד. כל הזכויות שמורות על פי כל דין. כל המוצרים המוצעים במסגרת המכירה חדשים לחלוטין באריזותיהם המקוריות ונהנים מכל תנאי האחריות והשרות המקובלים. התשלום בכרטיס אשראי בלבד.כל המחירים המוצגים באתר כוללים מע"מ המחירים אינם כוללים דמי טיפול ומשלוח. לקוח יהיה פטור מדמי טיפול ומשלוח אם יבחר לקבל לידיו את המוצר באופן עצמאי ממחסני הספק או ממרכזי השירות של ערוץ הקניות לפי הכתובת המופיעה בעמוד ההזמנה, לאחר תיאום טלפוני מראש.
קונה נכבד/ה, בהתאם להוראות החוק, הנך ראשי/ת למסור, ללא תמורה, במעמד מסירת המוצר שרכשת, פסולת חשמלית ואלקטרונית דומה למוצר אותו רכשת בבית עסק זה. הפסולת תימסר למוביל שיספק לך את המוצר שרכשת ומחובתו לאפשר לך למסור במועד האספקה פסולת ציוד חשמלי ואלקטרוני דומה, בכמות או במשקל, למוצר החדש וזאת ללא תשלום או תמורה אחרת. לא תתאפשר מסירה של פסולת מזיקה.
גולשים שהתעניינו במוצר הזה צפו גם במוצרים הבאים
מק"ט: 269273
419 ₪
רק 279 ₪
מק"ט: 252892
1049 ₪
רק 669 ₪
מק"ט: 273465
749 ₪
רק 499 ₪
מק"ט: 264413
1049 ₪
רק 599 ₪